Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Moniaki: Morderstwo czy wypadek?

Utworzony przez satan, 4 sierpnia 2010 r. o 11:38 Powrót do artykułu
"w domu czekaja na nich zony, dzieci, matki i przyjaciele!!!"- nie musiali by czakać, sami sobie są winni.Osobiście równiej znam wszystkich co tam byli, ale to nie czyni mnie by ich bronić, jesli nie mają głowy to niech nie piją to ,że byli pod wplywem alkoholu nie usprawiedliwia ich to co zrobili ... Ci kolesie ekipą zawsze kozaczyli (niemowie o wszystkich zatrzymanych)tylko o wsi Wierzbica kto ich zna to wie o kogo mi chodzi... Kara powinna być i to nie niska samo to ze zaden z nich nie udzielili pomocy temu zmarłemu. Życze im wysokiego wyroku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wy jestescie nienormalni to jak ktoś spowoduje wypadek i zabije to też kara śmierci dla niego zastanówcie sie ku.... co wy piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstaw sie w rodzine zmarłego, to własnie ty pier***isz kolesie pojechali za nim nie w celu podania sobie reki, ciekawe jak by ciebie tak zalatil ktos a twoja rodzinna powiedziala ....a to wypadek niech chodza sobie wolno sparwcy..... Do ciupy z frajerstwem niech sie naucza wkoncu ze zabranie komus zycia to nie jebniecie kogos z placka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy moze spowodować wypadek oni go pobili ale odjeżdżając napewno nie zdawali sobie sprawy z tego co zrobili jednego z nich znam bardzo dobrze i nie wyobrażam sobie jeżeli pojdzie siedzieć bo sa bandyci na tym świecie ale sa tez tacy którzy po wódce robią wszystko żeby przypodobać sie koleżkom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstawiając sie za zabitym to popatrzcie on ma rodzine i przyjechał tu za clebem do pracy bo nie każdy facet w tym wieku chciałby pracowac przy zbieraniu malin musiało go do tego zmusić życie ale z drugiej strony czego szukał pod sklepem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tych chłopaków osobiście, jestem pewna ze nie jechali tam z zamiarem zabicia kogoś!!![/quote] A z jakim zamiarem jechali? Pobić, połamać mu kości, okaleczyć, zamęczyć? Dlaczego nie odpuścili? Co sprawiło, że go "zatłukli"? Jakie męki musiała przeżywać ofiara podczas katowania? Czy naprawdę jest jakiś sensowny powód dla którego kogoś należy okopać, natłuc, połamać mu kości, po prostu "torturować"? Kto wie czy nie lepiej, że nieszczęśnik zmarł niż miałby się męczyć do końca życia jako kaleka, lub wegetować w szpitalu.
najwieksza kare juz dostali - pod wplywem alkoholu nieswiadome odebranie zycia 2 czlowiekowi
Bycie pod wpływem alkoholu nie jest żadnym usprawiedliwieniem ich czynów ani usprawiedliwieniem ich nieświadomości. Nie pierwszy raz pewnie wypili i na pewno wiedzieli jacy są po alkoholu. Czy dostali już karę? Czy dotarło do nich to co zrobili, czy też będzie to tylko kolejny "chwalebny" wybryk, którym się będą chwalić. Czy to pierwsza ofiara ich pobicia? Czy wcześniej nie zdarzyło im sie nikogo uderzyć, pobić? Moim zdaniem jeśli byli na tyle świadomi by go bić to i powinni być świadomi że mogą zabić. [quote]w domu czekaja na nich zony, dzieci, matki i przyjaciele!!!
A czy na ofiarę nie czekali? Czy kiedykolwiek bijąc się z kimś lub kogoś, zastanawiali się nad tym, kto na nich czeka w domu, czy wtedy myśleli o rodzinie, przyjaciołach, więcej czy myśleli kto czeka w domu na ich ofiarę? Czy zastanawiali się nad konsekwencjami jakie moga wystąpić? Wątpię. To nie był nieszczęśliwy wypadek, że ktos kogoś pchnął a ten przewrócił sie i upadł niefortunnie. Więc podejdźmy bardziej obiektywnie do tematu. Zdaję sobie sprawę, że to są koledzy, ale jak byście zareagowali jakby to oni w ten sposób zgineli??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
satan napisał:
Oko za ok - ząb za ząb!
a dlaczego d*** za pieniadze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.echodnia.eu/to-byla-straszna-smierc-pieciu-pijanych-napastnikow-zakatowalo-mezczyzne-ktory-pracowal-przy-zbiorze-malin-t82588/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolezanka napisał:
To był na pewno wypadek !!!!!!!!!!!!! Szkoda mi jest tych chłopaków, część z nich w życiu by nie skrzywdziła muchy. W domu czekają na nich żony, dzieci, matki i przyjaciele !!! Największą karę już dostali - pod wpływem alkoholu nieświadome odebranie życia 2 człowiekowi
Zgadzam się. Dać im medale za "ofiarność i odwagę" oraz dyplomy od Policji za obywatelską postawę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety już ich prokurator zwolnił! POJE BA NY TEN NASZ KRAJ!!!!! Nie chce mi sie dalej pisać, ręce opadają, człowiek nie żyje a oni na wolność wyszli! Macie link tu jest to opisane: http://www.kurierlubelski.pl/region/krasnik/290817,moniaki-sprawcy-pobicia-56-latka-na-wolnosci-zdjecia,id,t.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Niestety już ich prokurator zwolnił! POJE BA NY TEN NASZ KRAJ!!!!! Nie chce mi sie dalej pisać, ręce opadają, człowiek nie żyje a oni na wolność wyszli! Macie link tu jest to opisane: http://www.kurierlubelski.pl/region/krasnik/290817,moniaki-sprawcy-pobicia-56-latka-na-wolnosci-zdjecia,id,t.html
http://www.kurierlubelski.pl/region/krasnik/290817,moniaki-sprawcy-pobicia-56-latka-na-wolnosci-zdjecia,id,t.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszli!!!! W takim razie ja nie wychodzę z domu. Wszyscy którzy ich znacie, wiecie, że w grupie zawsze są silni, ale nie w pojedynkę. To co zrobili to całkowite dno. Wstyd, że mieszkam w ich sąsiedztwie. Mają żony, dzieci? Tak. Dlaczego więc jeszcze nie dorośli!!!!!!!! Nie wiem co bym teraz im zrobił na miejscu rodziny zmarłego. Powinni zapłacić za to. Pobicie ze skutkiem śmiertelnym, nieudzielenie pomocy i ucieczka z miejsca wypadku-co najmniej 15 lat powinni dostać. Współczuje żonom i dzieciom. Szczere kondolencje dla rodziny zmarłego:(.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rajmundas Rumsas napisał:
Buractwo z Wierzbicy, barany bez szkoły, aby do bicia się nadają kartofle jedne
jep sie ciole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jep czy jeb?? Czyżbyś był ich kolegą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolezanka napisał:
To prawda że to nie oni dali mu życie i nikt nie miał prawa mu go odbierac!!! Znam tych chłopaków osobiście, jestem pewna ze nie jechali tam z zamiarem zabicia kogoś!!! to był na pewno wypadek!!!!!!!!!!!!! Ile razy sie zdaza ze ktos sie bije? tylko nie zawsze konczy sie to taka tragedia!!!! Mysle ze wiele osób bedzie mialo teraz nauczke i zastanowi sie 2 razy zanim bedzie chcial rozmawiac piesciami! Szkoda mi jest tych chłopakow, czesc z nich w zyciu by nie skrzywdzila muchy. nikt nie ma prawa ich oceniac w taki sposób "dozywocie" ludzie czy wy zdajecie sobie sprawe z tego co piszecie? w domu czekaja na nich zony, dzieci, matki i przyjaciele!!! najwieksza kare juz dostali - pod wplywem alkoholu nieswiadome odebranie zycia 2 czlowiekowi
kochana jak sie nie wie co sie robi po alkoholu to sie lepiej niech nie pije powinni ponieść kare zginął człowiek który przyjechał zarabić pieniądze może on miał też żone i dzieci którzy na niego czekali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to głupie buraki ścierwa ale jak sie pochodzi z patologii to czego mozna sie spodziewać jeden lepszy od drugiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.dziennikwschodni.pl/moniaki-policja-zatrzymala-podejrzewanych-o-skatowanie-czlowieka-t35902/page__gopid__325513&#entry325513
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich ludzi powinno sie nie wypuszczac z zamkniecia. Jezli nie pojda siedziec ktos zalatwi ich w taki sam sposob. sprawiedliwosc musi byc byc. tym bardziej ze kazdy wie kto to zrobil wiec maja przeje***e. wczesniej czy pozniej sie ich dorwie ale bedzie za pozno na wiezienie tylko do piachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzina napisał:
takich ludzi powinno sie nie wypuszczac z zamkniecia. Jezli nie pojda siedziec ktos zalatwi ich w taki sam sposob. sprawiedliwosc musi byc byc. tym bardziej ze kazdy wie kto to zrobil wiec maja przeje***e. wczesniej czy pozniej sie ich dorwie ale bedzie za pozno na wiezienie tylko do piachu.
Czyli chcecie skończyć tak samo ? iść do pierdla ? życzę powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
Boże co alkohol robi z ludzi!!! Chłopakom na wsi się wydaje, że tworzą mafię czy co. Brak mi słów szczególnie, że paru z nich znam osobiście:(. Przykro mi i wstyd za nich. Ludzie się teraz boją z domu wychodzić!
zamknij morde ku***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...